fbpx

Úklidové služby Praha

dc636014-3076-4bb6-a5a9-22f1c3149723

Měli byste rádi vždy perfektně uklizeno? Nebaví vás ztrácet čas domácí prací? A potřebujete spolehlivé osoby, kterým můžete důvěřovat? Pak jsme tu právě pro vás!

Rádi vám uklidíme v bytě, domě, kanceláři, na půdě a ve sklepě. Užijte si volného dne, sportujte, jděte si popovídat s kamarádkou, či jeďte na výlet s dětmi. My za vás vše dokonale vydezinfikujeme, uklidíme, umyjeme. Váš domov tak bude perfektně čistý a voňavý. Používáme ty nejkvalitnější čistící prostředky, které zlikvidují každou špínu. Naši zaměstnanci navíc svou práci dělají vždy s úsměvem a péčí sobě vlastní.

Proč právě naše služby? Nabízíme
✅. Spolehlivost
✅  Preciznost
✅  Kvalitu
✅  Rychlost 

Nečekejte na to, až vám nepořádek přeroste přes hlavu. Kontaktujte nás a my vám rádi zpracujeme nabídku přímo na míru. Nebojte se na nás také obrátit, pokud potřebujete vyklidit půdu či sklep.

Navíc pro vás rádi zajistíme i úklid venkovních prostor. Již žádný nepořádek vám nemusí dělat těžkou hlavu. S námi vše hravě zvládnete.

S námi je snadné každý úklid naplánovat do nejmenších detailů. Jednoduše si vyberete datum a čas, který vám nejlépe vyhovuje. Stanovíte si po mailu či telefonu vše potřebné, jako je například praní prádla, žehlení, mytí oken, a jiné. A už jen vyčkejte na den D.

Úklid po malování a rekonstrukci

Naši zákazníci

Ceník úklidových služeb

Kontakt

PERLA CLEAN s. r. o.

Litevská 8,
100 00 Praha 10

IČ: 28478487
email: bobelyak.perlaclean@gmail.com
mobil: +420 773 505 161

Provozní doba:

Po předchozí telefonické domluvě.

Jak se k nám dostanete